Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity *

    ylleron
    ylleron
    Admin


    Posts : 82
    Join date : 26.04.2011

    [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity * Empty [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity *

    Odoslať pre ylleron Po júl 25, 2011 8:49 pm

    SATISFACTION - SC
    Po čase ako začali prázdniny som chcel vytvoriť niečo čo budu ľudia využívať. Chcel som sa pustiť do nejakého Filterscriptu z dôvodu, že Gamemody sú beh na dlhú cestu a najlepšie sa vytvárajú v tíme. Neskôr som sa ozval starému, známemu DooM-ovi a dal mu návrh či by sme spolu nevytvorili GM. On už svoj mal SexyCity, čo by bolo najlepsie celé prerobiť pretože bolo neoptimalizované a neprehladné (DooM-ova stylistika scriptu xD).
    Prvý som začal pracovať na rebuildovanej verzii. cca 2 dni a máme 1200 riadkov s kompletnou registračkou, CP na povolania s dialogom, prepracovany SMS/PM system...
    Do tohto GM chceme vložiť všetky naše najlepšie skúsenosti v pawne.

    V prvý deň som zoznámil ešte s jedným dôležitým členom - QWERTY-m. Zo dňa na den je potrebnejší a potrebnejší. Hlavný mapper a člen s dobrými nápadmi na funkcie v GM.
    Potom sme sa dohodli, že založíme team Satisfaction a v ňom mi 3ja. Plány do budúcna sú len či sa aj naplnia Wink
    DooM
    DooM
    Moderátor


    Posts : 39
    Join date : 27.04.2011

    [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity * Empty Re: [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity *

    Odoslať pre DooM Ut júl 26, 2011 1:16 am

    cheers Njn musim si neco precist o optimalizaci Razz
    ylleron
    ylleron
    Admin


    Posts : 82
    Join date : 26.04.2011

    [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity * Empty Re: [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity *

    Odoslať pre ylleron Ut júl 26, 2011 6:58 am

    to by som ti odporučal

    Sponsored content


    [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity * Empty Re: [ Pripravujeme ] Satisfaction team: * SexyCity *

    Odoslať pre Sponsored content


      Práve je St máj 08, 2024 8:59 am